Naprawa pomp wodnych

Specjalizujemy się w remontach uszkodzonych pomp dostarczających wodę do domów oraz przedsiębiorstw. Niezależnie więc czy jest to urządzenie głębinowe, hydroforowe, centralnego ogrzewania, obiegowe, ściekowe, wodociągowe czy dozujące dzięki posiadanej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu przeprowadzimy jego sprawną naprawę. Dzięki temu zakup nowej pompy, który wiąże się z dużym wydatkiem, nie będzie konieczny. Klienci firmowi i indywidualni cenią sobie naszą pomoc, dzięki której oszczędzają pieniądze oraz czas, który musieliby poświęcić na poszukiwania nowego urządzenia doskonale pasującego do posiadanej instalacji.

Inne usługi

W zakresie prac związanych z pompami wodnymi realizujemy również diagnostykę, konserwację, naprawę elektronicznych elementów sterujących, jak i specjalistyczne pomiary elektryczne oraz hydrauliczne posiadanych przez klientów urządzeń.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Zapoznaj się z naszą ofertą

Naprawa pomp

Pompami zajmujemy się zawodowo już od ponad 10 lat. Naprawa żadnej pompy nie jest dla nas problemem.

Spawanie plastiku

Spawanie plastiku to bardzo przydatna usługa. Odwiedź nas i sam przekonaj się, że zamiast kupować nowy zderzak możemy go naprawić.

Przewijanie silników

Przewijanie silników elektrycznych to nasza specjalność. Zapraszamy do skorzystania z naszej specjalistycznej wiedzy i umiejętności.

Aktualności

Znajdziesz tutaj informację o najnowszych realizacjach

oraz garść przydatnych porad i wskazówek z branży.

Potrzebujesz naszej pomocy? Chcesz się o nas dowiedzieć czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.