HISTORIA MM SERWIS

Ponad 10 lat doświadczenia

Doświadczenie zawodowe właściciela i pomysłodawcy firmy MM Serwis Marka Misiaka rozpoczęło się już na etapie praktyk zawodowych które odbywał wiele lat temu w wschowskiej firmie Ponaremo. Po zakończeniu kształcenia przeniósł się on do stolicy gdzie zdobywał wiedzę oraz doskonalił umiejętności pracując u różnych pracodawców. Jedenaście lat spędził w firmie SILPOMP. Do jego obowiązków należała tam naprawa pomp wodnych różnego rodzaju. Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że to zajęcie sprawiło, iż te urządzenia nie mają przed nim tajemnic. Niezależnie więc czy ma do czynienia z awarią domowej pompy dostarczającej wodę do kranu lub basenu czy z uszkodzeniem dużego urządzenia przemysłowego jest w stanie skutecznie i trwale przywrócić je do działania.

Nie tylko pompy

W trakcie swojej kariery zawodowej Pan Marek miał do czynienia również z różnorodnymi silnikami. Wśród nich były takie które napędzały naprawiane przez niego pompy jak i te które wprawiają w ruch klimatyzację oraz wentylację w dużych warszawskich budynkach. Stąd wzięło się jego zainteresowanie regeneracją oraz przezwajaniem silników. Po zakończeniu współpracy z SILPOMP w roku 2017 Marek Misiak związał się zawodowo z POMPART jednak współpraca ta trwała zaledwie rok.

W tym czasie przyszły właściciel MM Serwis zdążył nabyć nowe umiejętności w zakresie spawania tworzyw sztucznych. I z racji iż jest to usługa rzadko spotykana na rynku a jednocześnie poszukiwana przez wielu klientów postanowił włączyć ją w zakres swojej działalności gospodarczej którą zarejestrował we wrześniu 2018 roku. Tak więc jeśli masz uszkodzoną pompę, samochód z pękniętym zderzakiem czy spalony silnik to już dzisiaj skorzystaj z usług MM Serwis.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Zapoznaj się z naszą ofertą

Naprawa pomp

Pompami zajmujemy się zawodowo już od ponad 10 lat. Naprawa żadnej pompy nie jest dla nas problemem.

Spawanie plastiku

Spawanie plastiku to bardzo przydatna usługa. Odwiedź nas i sam przekonaj się, że zamiast kupować nowy zderzak możemy go naprawić.

Przewijanie silników

Przewijanie silników elektrycznych to nasza specjalność. Zapraszamy do skorzystania z naszej specjalistycznej wiedzy i umiejętności.

Aktualności

Znajdziesz tutaj informację o najnowszych realizacjach

oraz garść przydatnych porad i wskazówek z branży.

Potrzebujesz naszej pomocy? Chcesz się o nas dowiedzieć czegoś więcej? Skontaktuj się z nami.